سالم ترین خرمای ارگانیک محصول شرکت ODN ایران

با ما تماس بگیرید

 دستچینی از بهترین خرمای ایران

فروش خرما ایرانی در داخل کشور و خارج از ایران رونق زیادی دارد. چرا که کشور ایران یکی از بهترین کشورها برای تولید خرمای با کیفیت و درجه یک می باشد و همین موضوع باعث شده تا بسیاری از مردم داخلی و خارجی به دنبال مصرف خرمای ایرانی باشند.

درباره ما

مهم تر از همه اعتماد چندین ساله مشتریان به این شرکت بعنوان یک شرکت با پشتوانه و دارای ضمانت نامه های معتبر در خرید و فروش خرما در ایران و جهان میباشد.

شرکت خرمای نوابی با هدف ارتباط موثر و بهینه تر با تولید کنندگان داخلی، با در اختیار داشتن کارشناسان آموزش دیده و زبده و با هدف کمک به تولید کنندگان و سرمایه گذاران در این حوزه، اقدام به خرید خرما از تولید کنندگان، از قبل از زمان برداشت و بعد از برداشت بصورت کلی و جزئی نموده است، که بعد از کارشناسی دقیق کیفیت خرما کار خرید خرما را انجام میدهد.

پس از خرید خرما از دست تولید کننده با قیمت واقعی، خرمای خریداری شده با بهترین خودروهای یخچال دار به سردخانه های این مجموعه انتقال داده می شود تا با استفاده از دستگاه های تمام مکانیزه کار سورت بندی و بسته بندی آنی خرماها با کارشناسی دقیق نوع و کیفیت خرما انجام شود.

خرما با کیفیت درجه یک به برای بسته بندی و فروش خرما به داخل و خارج ایران در نظر گرفته میشود و خرماهای درجه دو و سه که البته از نظر کیفی همان خرما درجه یک می باشند و تنها ریزتر و یا کمی آسیب ظاهری دیده اند برای تهیه شیره خرما به خط تمام اتوماسیون تولید شیره خرما انتقال داده می شوند.

بر این اساس مشتریان شرکت خرمای نوابی برای خرید و فروش خرمای خوب، میدانند که از طریق تماس با کارشناسان این شرکت می توانند همواره با منصفانه ترین و مناسب ترین قیمت، اقدام به فروش خرما خود به این شرکت میکنند.

با ما تماس بگیرید

آدرس دفتر: تهران، پونك اشرفي اصفهاني روبروي ايستگاه ابشناسان طبقه فوقاني بانك مسكن واحد ١٠

021-8877650
09124013176

  نام *
  نام خانوادگی *
  آدرس ایمیل *
  شماره تماس

  موضوع پیام

  چطور میتوانیم کمکتان کنیم؟